wtorek, 3 maja 2016

Spamownik


Jeśli chcesz zareklamować swój blog lub jeśli pojawił się u Ciebie nowy rozdział to miejsce jest specjalnie przeznaczone do takich wpisów. 

5 komentarzy :

 1. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam. zapraszam do spisu opowiadań potterowskich, który ruszył na nowo. http://kartoteka-filcha.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  http://nowaprzy.blogspot.com/2014/08/wakacje-po-balu-cz3.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydarzenia mają miejsce na początku szóstego roku w Hogwarcie. Rodzice Malfoya nie żyją. Draco jest pod opieką Czarnego Pana. Zakon Feniksa posiada wszystkich członków, nawet Syriusz ma się dobrze. A Harry? Cóż nie wszystko jest takie piękne, jak się wydaje. Wiadomo tylko tyle, że nadchodzi coś wielkiego, coś co zmieni oblicze świata magicznego. Harry Potter. Po Drugiej Stronie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Żaden żywy człowiek nie może wejść do Lustrzanego Miasta. Nikt nie dowiaduje się o jego istnieniu przypadkowo. Jego mieszkańcy to inne byty. Ich celem jest wyłącznie dbanie o porządek w naszym świecie.
  lustrzane-miasto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń