środa, 22 czerwca 2016

Zapowiedź           Akcja bloga dzieje się w 2022 roku. Lord Voldemort jest pokonany od dwudziestu pięciu lat. Ministerstwo Magii funkcjonuję jak za czasów swojej dawnej świetności. W Hogwarcie dyrektorem zostaje Minerva McGonagall. Dzieci Złotej Trójki już dorosły i uczęszczają do szkoły.
          Przedstawię dalsze losy świata czarodziejów z perspektywy całkowicie nowego bohatera luźno powiązanego z resztą głównych postaci. Czasy będą ukazywać pokolenie dzieci sławnego Chłopca, Który Przeżył i jego przyjaciół, ale nie będą się koncentrować wyłącznie na ich osobach lecz na całej społeczności. Od złodziejaszka na Nokturnie po Ministra Magii. Wielkim wydarzeniem będzie przywrócenie po dwudziestu siedmiu latach Turnieju Trójmagicznego przez Ministerstwo Magii Wielkiej Brytanii, Francji i Rosji.
Zapraszam serdecznie do czytania i komentowania opowiadania. Pierwszy rozdział już wkrótce!4 komentarze :

 1. Czekam z niecierpliwością na 1 rozdział c; Pozdrawiam Hayle Rue :3

  OdpowiedzUsuń
 2. WOOHOO! To jest to, co ja lubię najbardziej, czyli Hogwart i następne pokolenia, cieszę się, że nie skupiasz się tak na dzieciach Wielkiej Trójki, dlatego z niecierpliwością czekam na pierwszy rozdział, możesz mi dać znać o nim.
  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 3. www.zaczarowaneoceny.blogspot.com - zapraszam do oceny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie, więc jak tylko pojawi się pierwszy rozdział to koniecznie mnie poinformuj :)
  Przy okazji zapraszam do mnie na nowy rozdział:
  http://hogwart-naszymi-oczami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń